MINI One
Mini 1.2 Chili | LMV | Airco | Winterpakket | 06-2016 68.324 KM
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
LEASEPRIJS: € 196,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI One |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 1.2 Chili | LMV | Airco | Winterpakket | 06-2016 68.324 KM |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 juni 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 68.324 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RZ-623-G |
| Motorinhoud: | 1.198 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 505 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
| Hoogte: | 141 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.570 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Xenon verlichting
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Voor-en achterspoiler
- Voor-en achterspoiler
- Voor-en achterspoiler
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem
- Radio
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun achter
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Regensensor
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- extra getint glas achter
- JCW Chili pakket
- John Cooper Works Package
- Park Assist Pack
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Visibility-pack
- Wired pakket
- airco automatisch
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- LED mistlampen
- LED mistlampen
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel